Gizlilik Politikası

 

www.ipeksal.net Karbella İpek Şal

Değerli Karbella İpk Şal Üyesi

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, gizlilik içerisinde alınmaktadır. Ancak iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. 

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Karbella ipek şal 'da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Karbella İpek Şal müşteri bilgilerini ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

 

Ödeme Güvenliği

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler Karbella İpek Şal tarafından saklanmamaktadır. %100 güvenliğiniz için Kredi kartı ile ödemelerinizde İPARA ile ödeme yöntemini kullandırmaktayız  Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca siparişiniz elinize ulaşmadığı sürece ve siz değerli müşterilemiz size gelen ürüne onay vermediğiniz sürece Ödemeniz İPARA hesabınızda tutlmaktadır. Sizler Siparişinizin teslimatına onay verdikten sonra ödemeniz bizim hesaplarımıza geçmektedir.

 

Bilgilerin Doğrulanması

Müşteriler Karbella İpek Şal 'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Karbella ipek şal'a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman bilgi@ipeksal.net e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla, 

Karbella İpek Şal

%100 Hint İpek Şal